CONTACTPERSONEN

Elke school heeft een eigen contactpersoon. Hieronder vind je per school de contactgegevens.

vmbo

 

SchoolNaamE-mailTelefoonnummer
Saenstroom opdcSandra Spiekeroids@saenstroom.nl075 6213725
Trias VMBOLisette Trompoids@triasvmbo.nl075 6478810
Zuiderzee CollegeMaaike Schrootsoids@zuiderzee-college.nl075 6166069
Compaen VMBOMaziar Pour Seyfoids@compaenvmbo.nl075 6126303

 

mavo/havo

 

SchoolNaamE-mailTelefoonnummer
Het SaenredamChristine Rasoids@saenredam.nl075 6409130

 

havo/vwo

 

SchoolNaamE-mailTelefoonnummer
Zaanlands LyceumHans Kruiveroids@zaanlands.nl075 6170055
Bertrand Russell CollegeEsther Catsburgoids@bertrand.nl075 6210426


Praktijkschool de Brug maakt geen deel uit van Opleiden In De School. Heb je interesse in een stage bij Praktijkschool de Brug? Neem dan contact op met Karin Moerland via info@praktijkschooldebrug.nl of 075 6210688.

Wil je graag stage lopen bij het service- en expertisecentrum van OVO Zaanstad? Neem contact op met Sandra Haasdijk (P&O-adviseur) via peno-ovo@ovo-zaanstad.nl.

Meer weten?

Neem contact op met één van bovenstaande contactpersonen of